HAKKIMIZDA

YIL 1998…

Sanayi'nin içinde yoğrulmuş , bilgi , tecrübe ve birikim sahibi olmuş genç girişimci METİN ŞİRİN ; ülkemizde boşluğu olan ve yurt dışından ithal edilen Dolum , Etiketleme ve Ambalaj makineleri konusunda atılım yaparak bir atölye kurmak ister...

Sıkıntılı da olsa geçen süre içerisinde daha çok çalışarak ihtiyaç duyulan makineler konusunda gelişen ve değişen talepler konusunda kendini yenileyerek , dünya'da ki gelişmeleri takip ederek ürettiği makineleri TÜRK sanayicisinin beğenisine sunmaya devam eder.

Yılmadan her zaman daha iyisini üreterek sektöre hakettiği yeri almaya başlar. Öyle ki Pak Dolum ve Ambalaj makineleri artık aranılan bir marka haline gelmiş ve sektör Dolum , Etiketleme , Ambalaj ve her türlü likit gıda makineleri için Referans kabul edilmiştir.

Ayran,Yoğurt,Reçel,Bal,MeyveSuyu,Dondurma,Süt,Meyveliyoğurt,Krem Peynir,Çikolata,Su,MadenSuyu,SıvıYağlar,Hazır Çorba,Margarin, Pekmez gibi Gıda Endüstrisi'nde ve Sıvı Sabun,Jel,Deterjan,Losyon,Gres Yağ,Sanayi Yağları gibi Endüstriyel üretim sektörü gibi geniş üretim alanına cevap verecek çözümler üretmeye devam etmektedir.

PAK DOLUM; Bugün Yurtiçi ve Yurtdışı'nda pek çok büyük firmanın tercihi ve çözüm ortağıdır. Bu Fabrikalarda üretim prosesinde firmamızın kendi geliştirdiği teknoloji ile ürettiği pek çok Makine üretime sorunsuz devam etmektedir. AR_GE çalışmalarına yatırım yapmış , sonucunda değişen her türlü müşteri isteklerine yönelik çözümler geliştirmiştir. Ve Bugün ; aradan geçen yıllara rağmen her bir çalışanı ile tüm heyecanı taze ve diri tutan PAK DOLUM; Ülkemiz sanayii ve sanayiicilerine hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.Sektördeki diğre firmaların da her türlü üretiminin takip edildiği firmamız,lider konumunu ve teknoloji üretimini geliştirerek devam ettirmenin gayreti içindedir.

BELKİ FARKINDA DEĞİLSİNİZ AMA HAYATINIZIN BİR YERLERİNDE BİZ DE VARIZ...